WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Hemen canlı sohbete geçin...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Detoks Etkisi Nedir?


Rainforce, bünyesinde barındırdığı filtreler sayesinde suyunuza ihtiyaç duyulan tüm mineral yapıyı geri kazandırarak detoks etkisi yaratan su içmenizi sağlar


Kilo Vermenize Yardımcı Olur


Rainforce sisteminde bulunan detoks filtre ile arıtılan su vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Toksinlerin atılmasıyla metabolizmayı hızlandırdığından kilo vermede yardımcı olur. Yorgunluk ve halsizliklerin önüne geçilmesinde yardımcı olur.

Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive ederek, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırır ve hızlanan metabolizma sayesinde daha etkili ve hızlı kilo vermeniz sağlanır.


Vücuttaki Şekerin Düşmesine Yardımcı Olur


Alkali su, klinik araştırmalarda oldukça başarılı bir diyabet tedavisi sürdürmüştür. 49 yaşındaki bir insülin bağımlısı diyabet hastasına; Sadece bir aylık alkali su kullanım ile, şeker sayısı önceden 300mg/dl bir ay, hemen hemen saptanamaz düzeye inmiştir.

Pankreas kendi pH değeri 8.8 ile en yüksek pH vücut sıvılarının birini, pankreas suyu üretir. Vücuttaki kalsiyum iyonlarının bir sıkıntısı üretimi ve insülin hormonunun serbest bırakılmasını bozar. Bu da bir asidik kan duruma yol açar. Aşırı protein birikimine neden tıkanmış kan damarları da pankreas fonksiyonunu bozar. Alkali su, iyonize formda ve aşırı protein oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kalsiyum sağlayarak, bu durumu önlemek ve iyileşmesine yardımcı olabilir.


Kolestrol ve Yüksek Tansiyonu Önler


İç yüzeyleri içinde asidik partiküller bulunan yağ depoları ile daraltılmış damarlarımızda, birim zamanda dolaşması gereken kan miktarı değişmemiştir. Doğal olarak daha dar bir alanda aynı miktarda kan akışı, yüzeylere uygulanan daha yüksek basınç demektir. Sonuçları herkes tarafından bilinen yüksek tansiyonu en temel haliyle bu şekilde tanımlamak mümkündür.

Kanımızın asiditesi yüksek olduğu sürece, vücudumuz bu asidik atıkları yağ asitlerine dönüştürüp belli alanlarda ama öncelikle damar çeperlerinde depolamayı sürdürecektir. Alkali su, kandaki asidite oranını dengelediği için kolestrol ve yüksek tansiyonu önlemede yardımcı olur.


Kansere Karşı Etkili


Kanser hücreleri aslında vücudumuzdaki en basit yaşam formlarıdır. Sağlıklı hücrelerin yaptığı yüksek teknoloji diyebileceğimiz çalışma biçimini terk ederek gün boyunca “nefeslerini tutarak” sadece beslenip ve büyümeyi seçerler.

Unutmayın kanser tedavisi olmayan bir hastalık değildir! Eğer alkali yaşam biçmine döner sağlıklı beslenip alkali içecekler tüketirsek kanseri vücudumuzdan atabiliriz.


Benzersiz Teknoloji

Rainforce Teknolojisini Tanıyın!


Rainforce, 28 yıldır Türkiye şartları için en iyi verimi arıtma sistemlerini üretmek üzerine çalışmalar yürütmektedir.


Rainforce Teknolojisi
HEMEN SATIN ALIN