WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Hemen canlı sohbete geçin...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Rainforce Teknolojisi'ni Tanıyın


Türkiye’de 30 yıldır (Rainbow Temizlik ve Sağlık Sistemleri) 3000 m² kapalı alana sahip Rainbow Plaza’da hizmet vermekteyiz. Türkiye’ye 28 yıl önce su arıtma sistemlerini getiren ilk firmayız. Bünyemizde bulunan Rain-Life markası ile 8 yıldır Alkali su arıtma sistemlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Uzun yıllardır Reverse Osmos ve Alkaline+Detox sistemi harmanlayan yeni bir ürün üzerinde çalışmalarımız 2019 yılında sonuçlanarak RAINFORCE markası ile sizlere sunulmuştur.


Ters Osmos Teknolojisi

“Ters osmos teknolojisi” içme suyu amaçlı kaliteli ve güvenilir su sağlayan arıtma cihazıdır. Dünyanın %98,3’ü Ters Osmos teknolojisini tercih etmektedir.

Suyun molekül yapısında filtrasyon yaparak şebeke suyundan kaliteli içme suyu elde edilir. İlaç ve gıda sektöründe kullanılan en yaygın teknolojidir.


ORP Teknolojisi

ORP (Oxidation Reduction Potential) suyun kalitesini belirlemek için kullanılan ölçüdür. Rainforce, ORP sensörleri sayesinde suyunuzun kalitesini arttırır. ORP değerlerini negatif hale getirir ve size her zaman sağlıklı ve kaliteli bir su temini sağlar.

Çalışma Prensibi


Çapraz akış yöntemiyle çalışan membranın bir hattından istenmeyen maddelerin bulunduğu atık su tahliye edilirken, çapraz akışın diğer hattından alınan temiz su alkali ve mineral filtreden geçerek düşen mineral ve PH oranını artırarak basınçlı bir tanka toplar.

Tanklardan sonra post karbon ve Detox+ mineralli filtreden geçerek içime hazır, temiz ve sağlıklı su temin edilir.

6+2 Filtre Sistemi

Rainforce olarak, klasik su arıtma cihazlarının aksine suyu sadece nötralize etmiyor; suya eskiden sahip olduğu mineralleri geri kazandırıyor ve suyu alkali hale getiriyoruz.
Bu sayede önce suyunuzu sonra da onu tüketen sizleri sağlıklı forma ulaştırıyoruz. Evinize sağlıklı su getirmek için teknolojimizi sürekli geliştiriyor, suyunuzu güvenle tüketmenizi sağlıyoruz.

Su Tüketiminin Önemi

Su ve Yaşam;


İnsalık tarihine baktığımızda tüm yerleşim alanları suyun olduğu yerlerde. Su varsa yaşam bitkilerde, hayvanlarda ve biz insanlarda süregelmektedir.

Bu nedenle temiz, güvenli içme suyuna erişim kesinlikle hayati önem taşımaktadır.


Dünyanın ¾ 'ü su iken vücudumuzda %75 ini su oluşturuyor. insan yaşlandıkça bu oran %60 lara düşüyor.

Su iyi ve etkin bir kan dolaşımı için temel bir madde iken vücuttaki toksinlerinde atılmasını sağlar. Aynı zamanda vücudun soğutma sistemidir.

“İnsan yeterli miktarda ve kalitede su tüketmediğinde bağışıklık sisteminin çökmesine ve hastalıklardan korunamaz bir duruma gelir. Doğru suyu içerek yaşamak başta insan olmak üzere tüm canlılar için hayatın en önemli gereksinimidir.

Sertifikalarımız

İşimizi “iyi” yapabilmek için tüm faaliyet alanlarımızda kalite bilincini sistematik olarak sağlamayı hedefliyoruz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Ulusal ve uluslararası mevzuat ve kalite standartları çerçevesinde, çalışan ve müşteri memnuniyetine odaklanarak, çevre duyarlılığı bilinciyle çalışıyoruz.

Su Analiz Sonuç ve Raporları

Aliquam ac dui vel dui vulputate consectetur. Mauris accumsan, massa non consectetur condimentum, diam arcu tristique nibh, nec egestas diam elit at nulla. Suspendisse potenti. In non lacinia risus, ac tempor ipsum. Phasellus venenatis leo eu semper varius.


Acil teknik desteğe mi ihtiyacınız var?

Destek hattımıza ulaşın


Rainforce sizi yarı yolda bırakmaz! Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız..


(0216) 474 01 00

HEMEN SATIN ALIN